מתחתנים >> עיצוב אירועים >> אזור המרכז >> נס ציונה >> עמית עיצוב ארועים
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 

בואו ליצור איתנו אירוע מקורי וייחודי – כזה שהאורחים שלכם עוד לא חוו מעולם!

בעמית עיצוב אירועים אנו מתמחים בעיצוב ובתכנון של אירועים פרטיים ועסקיים מכל הסוגים: אירועים פרטיים – חתונות, בר/בת מצוות, ימי הולדת, בריתות, אירועים אינטימיים ועוד אירועים עסקיים – כנסים, ערבי השקה, אירועי גיבוש לעובדים, תערוכות, ערבי התרמה, ארוחות ערב עסקיות ועוד עיצוב האירוע מתבצע על-ידי הצוות המקצועי שלנו, ובהתאם לרצונותיכם ולטעמכם האישי.

בחרו קונספט

יוקרתי או ססגוני? מפואר או מינימליסטי? אורבני או טבעי? כחול או ורוד? אין סוף לאפשרויות. הצוות שלנו ידאג לכך שהסגנון העיצובי שתבחרו, יבוא לידי ביטוי בכל חלקי האירוע – החל מהאווירה הכללית ועד לפרטים הקטנים ביותר.

בחרו מקום

גן אירועים, ביתכם הפרטי, פינת החמד האהובה עליכם או אולם הישיבות במשרדכם – ברשותנו התשוקה, היכולות והציוד לעצב כל מקום, מתחם או חלל שתבחרו!

אנחנו נדאג להכל

מכאן זה בידיהם של אנשי המקצוע המסורים שלנו – הם ידאגו לתכנן את האירוע שלכם בקפידה, ולהפוך את הרעיונות למציאות על הצד הטוב ביותר. ברשותנו ניסיון רב בעיצוב ובתכנון של אירועים מכל הסוגים, ועיצבנו אירועים עבור מגוון לקוחות מהארץ ומחו"ל. כל לקוחותינו נהנים מליווי צמוד ומיחס אישי ומסור – עד לסיומו המוצלח של האירוע.
 
עמית עיצוב אירועים